İlk olarak katılmak istediğiniz eğitimi TeoPratik Mağazasından sipariş etmelisiniz. Sipariş esnasında, sipariş bilgilerinize ek olarak sisteme kayıt olabilmeniz için gerekli olan e-posta adresiniz ve şifrenizi de girmeniz gerektiğini unutmayınız. Ödemenizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından sisteme otomatik olarak kaydınız ve girişiniz gerçekleşecektir. Hesap bilgilerinize ve sipariş detaylarınıza Hesabım sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satın aldıktan sonra eğitimlerim butonuna tıklandığında daha önceden sipariş vermiş ve sisteme giriş yapmış kullanıcılar otomatik olarak kurslarım kısmında eğitim programını göreceklerdir.

Canlı derse katılmak için eğitimin başlama saatinden 5 dakika önce sisteme giriş yapmış ve eğitimlerim sayfasında kursa tıkladıktan sonra ilgili kısımda(hafta/bölüm) bekliyor olmanız yeterlidir. Zoom linkine bu kısımdan tıkladığınızda canlı derse yönlendirilirsiniz.  Eğitim saati geldiğinde, canlı yayın zoom üzerinden  başlayacaktır.

Tüm eğitimlerin kayıtları yine eğitimlerim kısmından girdiğiniz kursun ilgili bölümünde yayınlanmaktadır. Eğitimi daha önceden sipariş etmiş kullanıcılar bu içeriğe ücretsiz olarak ulaşabilir. Video paket alan kullanıcılar ise mağaza üzerinden siparişini tamamlayarak eğitim kaydını sınava kadar süresiz/sınırsız olarak izleyebilirler.

Satın almış olduğunuz kitap hafta sonu hariç 24 saat içinde kargoya teslim edilir.

Kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama teslim süresi kargoya teslim edildikten sonra 3 iş günüdür.

Siparişiniz alındıktan sonra size ulaşan kargo takip numarası ile PTT üzerinde kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Kitaplarımızda tespit edilen eksik ya da yanlışlar olması durumunda sizlerle paylaşıyoruz. 2020 çözümlü soru bankasına ilişkin güncel sorulara linkten ulaşabilirsiniz.

error: İçerik Korunmaktadır!